Outsourcing

Apartman, Site, Rezidans, İş Merkezi, Otel, AVM, Plaza, Toplu Konut, Fabrika v.b. ne olursa olsun yatay veya dikey projelerin yönetim ve idaresinde sürekli değişen ve rekabetin gittikçe arttığı iş dünyasında başarılı olabilmeniz ve hatta ayakta kalabilmeniz, ana faaliyet konunuza ne kadar odaklanabildiğiniz ve hizmetlerinizi ne kadar geliştirebildiğiniz ile yakından ilgilidir. O nedenle bu ana faaliyet konularınızın dışında kalan diğer ikincil konularda dış kaynak kullanımınızın önemi gittikçe artıyor. Bu hizmetleri satın alma aşamasında ise maliyet etkinliği, performans seviyesi ve hizmet kalitesiyle risk yönetimi çok önemli hale geliyor.

Kurumunuzdaki kaynaklarınızı daha stratejik konulara yöneltmeniz, daha etkin çözümler geliştirmeniz, zamandan ve giderden tasarruf etmenizi sağlar. Böylece kendi faaliyet konunuza odaklandığınızda otokontrol yeteneğiniz sayesinde çalışanlarınızın sorumluluk ve performansında artış sağlarsınız.

Yoğun rekabet ortamında var olabilmek; zaman, kaynak ve sürekli iyileştirme gerektiren faaliyetlerdir. İkincil faaliyetlerin her birinin uyum içinde bir bütün olarak, uzun vadeli ve işlevsel yönetimi ayrı bir uzmanlık alanıdır. Bu gerçeğin farkında olan kurumlar, tesislerini sorunsuz yönetebilir, temizlik, peyzaj, güvenlik, teknik destek ve bakım hizmetlerinin profesyonel bir anlayış ve üstün bir performansla gerçekleştirilmesini sağlayabilirler.


Dış kaynak kullanımı gerektiren işlerinizde kendinize güvenilir bir orak seçerken alacağınız riskleri minimuma indirme kararlılığındaki personelimizle, yönetim ve organizasyon becerilerimizle Yaşam alanlarınıza, İş yerlerinize değer katmak için hizmete hazırız.

İstikrar, süreklilik ve standardizasyon için ANALİZ Yönetim Danışmanlık, teknoloji ve süreç yeniliklerinden yararlanarak sürekli olarak kendisini geliştirmeye devam ediyor.

Hizmet Sektörlerimiz;

  • Profesyonel Yönetim
  • Profesyonel Yönetici Müdür Temini
  • Yönetim Danışmanlık Hizmetleri
  • Hukuki Danışmanlık Hizmetleri
  • Muhasebe Danışmanlık Hizmetleri
  • İnternet Tabanlı Yönetim Yazılımı
  • Peyzaj Düzenleme
  • Tesis İşletimi ve Bakımı Hizmetleri
Yönettiğimiz yapılara sanatın ve mimarinin estetik değerleri ile bakar, pencereden gördüklerinizi önemseriz.

Yaşamı kolaylaştıran, değerli hissettiren çözümler üretiriz. Çocukları ayrı sever, onların güvenliği, eğitimi, kahkahaları için küçük dokunuşlarla güzel alanlar yaratırız.

Profesyonel Yönetim Danışmanlık Hizmetleri

Bize Ulaşın

Korkutreis Mahallesi Lale Caddesi No: 7 / 8 Çankaya Ankara
Tel: + 90 (312) 419 12 30
E-mail : info@analizyonetim.com