Hizmetlerimiz


Apartman ve Site yönetimi konusunda ülkemizde toplu yapı çalışmalarının hız kazandığı bugünlerde kentsel dönüşüm planları insanların daha güvenli, daha temiz, daha bakımlı ve kendisini daha özel hissedebileceği yaşam alanları yaratma amacıyla projelendiriliyor.

Sitelerin ihtiyaçları, giderleri ve sunulan hizmet boyutuyla küçük bir şehir, mali boyutlarıyla ise orta ölçekli ticari işletmelerin gelirlerini aşabilecek boyutlara ulaşabiliyor.

Kat Mülkiyet Kanunun ilgili maddeleri gereğince seçilen Yönetici/ Yönetim Kurulu, doğal olarak asıl profesyonel işleri ile meşgul olduğundan, bu yöneticiler, sitenin idari ve saha hizmetleri yönetimini sektörde bu konuda tecrübe ve eğitimli profesyoneller bulunmadığından, site yönetimi bilgi ve tecrübesi olmayan kişiler aracılığı ile yürütme yolunu seçmek durumunda kalıyor.

veya Yöneticiniz tarafından binanızın - sitenizin rutin işleri çözülüyor fakat;

 

YÖNETİCİ DANIŞMANLIĞI

 • Büyük çaplı satın alımlarda rehberlik,
 • Yönetim Planını değiştirmek,
 • Yönetim için objektif bakış açısı,
 • Aidat toplama ve tahsilat sorunları,
 • Bakım onarım - Tadilat Tamirat işlerinin kime yaptırılacağı,
 • Hukuksal Destek,
 • Muhasebe Desteği,
 • gibi teknik bilgi beceri ve uzmanlık gerektiren durumlarda yöneticiniz bu alanlarda ilgili kişileri aramak ve onlara danışmak için zaman harcıyor.

  Peki bu kişiler alanlarında ne kadar uzman!?
  İş yaptırdığınız firmaların ürettikleri projeleri araştırıyor mu!?
  Yapılan işler ile ilgili yasal sözleşmeler yapılıyor mu!?
  Aldığınız hizmetlerin bakım onarım işleri firmalar tarafından takip ediliyor mu!?

  Apartmanınız, Siteniz için yeni planlamalar yapmak ve ihtiyaçlarınız için ister tek seferlik isterseniz sürekli olabilecek hizmetlermizle yanınızdayız.

ŞEFFAF YÖNETİM DESTEĞİ

Yönetim, karşılıklı güven üzerine kurulabilen bir ilişkidir, bunun bilincindeyiz. Şeffaf Yönetim desteği ile sizlere sağladığımız kullanıcı adı ve şifre ile gelir/gider durumunu istediğiniz vakitte görüntüleyebilecek, aidat ödemelerinizi internet üzerinden gerçekleştirebilir teknolojik yazılım desteği sağlıyoruz.

Profesyonel Yönetim Danışmanlık Hizmetleri

Bize Ulaşın

Korkutreis Mahallesi Lale Caddesi No: 7 / 8 Çankaya Ankara
Tel: + 90 (312) 419 12 30
E-mail : info@analizyonetim.com